Skogkattmesterskapet 2014
ble avholdt i Grorud samfunnshus lørdag 31 mai 2014.
Dommerfordelingen
Lena Bjørkander: gr. 2, 3, 4 og 5
Raymond Alessandro Saetre: gr. 1, 6, 7 og 9
Skogkattmester 2014
SW’10 SC (N) Migoto’s Johanne, JW, DSM, DVM – NFO f 24
Resultater fra Skogkattmesterskapet 2014
GRUPPE 1 – SORT/BLÅ: NON-AGOUTI
Klasse 2 Voksne katter
Hunn
Nr. 1 – (N) Migoto’s Teoline – NFO n
Nr. 1, BIV
Far S* Zygot’s Bianco D’angelo NFO w
Mor SW’10 SC (N) Migoto’s Johanne JW NFO f 24
Oppdr Eva Dahl Eide
Eier Eva Dahl Eide
Klasse 6 Kattunger 4 – 7 mndr
Hann
Nr. 2 – (N) Migoto’s Walcot – NFO a
Nr. 1, Skogens prins
Far IC FIN’ Foxy Paw’s Idol Eye NFO ns 03 22
Mor SC (N) Vanity’s Decibelle NFO g 22
Oppdr Eva Dahl Eide
Eier Rune Larsen (Eva Dahl Eide)
GRUPPE 2 – SORT/BLÅ MED HVITT: NON-AGOUTI
Klasse 3 Kastrat
Hann
Nr. 3 – IP (N) Migoto’s Pinoccio – NFO n 02
Nr. 1, BIV
Far NW SW’09’10’12 SC (N) Vanity’s Dumle JW DSM DVM NFO d 09 24
Mor GIC S*Zygot’s Maranji NFO f 02
Oppdr Eva Dahl Eide
Eier Eva Dahl Eide
Klasse 6 Kattunger 4 – 7 mndr
Hunn
Nr. 4 – (N) Migoto’s Wilde – NFO n 09
Nr. 1
Far IC FIN’Foxy Paw’s Idol Eye NFO ns 03 22
Mor SC (N) Vanity’s Decibelle NFO g 22
Oppdr Eva Dahl Eide
Eier Linn Eliesen
GRUPPE 3 – SORT/BLÅ: AGOUTI
Klasse 2 Voksne katter
Hunn
Nr. 5 – (N) Migoto’s Viola – Nfo a 22
Nr. 2
Far SW’10 SC S*Just Catnap’s Santos JW DSM DVM NFO 03 22
Mor IC (N) Skaujenta’s Olaug Oline NFO n 09 22
Oppdr Eva Dahl Eide
Eier Sofia Leonsen og Gyri Nygård
Nr. 6 Ch DK*Europa’s Mynte IS JW NFO n 22
Nr. 1, BIV
Far NW SC S* NC’s Invisible Man JW DSM DVM NFO n 09 24
Mor SC (N) Migoto’s Mone NFO n 22
Oppdr Vibeke og Kjeld Jørgensen
Eier Eva Dahl Eide
Nr. 7 – Ch (N) Migoto’s Tiril – NFO n 24
Nr. 3
Far S*Zygot’s Bianco D’angelo NFO w
Mor SC SW’10 (N) Migoto’s Johanne JW DSM NFO f 24
Oppdr Eva Dahl Eide
Eier Vigdis Klafstad
Klasse 3 Kastrerte katter
Hann
Nr. 8 – SP/CH (N) Satyr`s Ulv – NFO n 24
Nr. 1, Beste pelskvalitet
Far S*Sunnygirl’s Elias NFO n 22
Mor (N)Satyr’s Vanda NFO n
Oppdr Eva Walter
Eier Håkon Øvergård
Klasse 6 Kattunger 4 – 7 mndr
Hunn
Nr. 9 – (N) Fiskerjenta’s Juleglede – NFO a 23
Nr. 1, NOM, BIS
Far SC (N) Tingoskatten’s Viking DVM NFO a 09 23
Mor S*Restless Lady NFO n 22
Oppdr Ellen Kristine Rønning
Eier Ellen Kristine Rønning
GRUPPE 4 – SORT/BLÅ MED HVITT: AGOUTI
Klasse 1 Voksne katter
Hann
Nr. 10 – GIC (N) Mariskogens Furu – NFO n 09 22
Nr. 3
Far (N) Mariskogens Emex NFO ns 03 24
Mor IC S*Cederskogens Dixie Diamant NFO n 03 22
Oppdr Maria Myrland
Eier Håkon Øvergård
Nr. 11 – IC DK*Europa’s Simon Emil JW – NFO n 09 24
Nr. 2
Far IC DK*Europa’s Ene vej NFO n 22
Mor DK*Europa’s Flæske Steg NFO n 02 21
Oppdr Vibeke og Kjeld Jørgensen
Eier Anniken Kjelstrup og Eva Dahl Eide
Nr. 12 – IC (N) Migoto’s Simba – NFO n 09 24
Nr. 1, BIV, NOM,BIS
Far SW*09’10’12 NW SC (N) Vanity’s Dumle JW DSM DVM NFO d 09 24
Mor GIC (N) Migoto’s Martine NFO n 09 22
Oppdr Eva Dahl Eide
Eier Eva Dahl Eide
Klasse 3 kastrerte katter
Hann
Nr. 13 – NW SP (N) Tingoskattens Oliver JW DVM DSM – NFO n 03 23
Nr. 1, NOM, Beste snøsko
Far SC (N) Skaujentas Heike DVM DSM DM NFO a 09 23
Mor (N)Skaujenta`s Frigg NFO ns 03
Oppdr Brita Schjervheim
Eier Silje Berger
Klasse 6 kattunger 4 – 7 mndr
Hann
Nr. 14 – (N) Fiskerjenta’s Jinglebells – NFO a 09 22
Nr. 1, NOM
Far SC (N) Tingoskatten’s Viking DVM NFO a 09 23
Mor S*Restless Lady NFO n 22
Oppdr Ellen Kristine Rønning
Eier Ellen Kristine Rønning
GRUPPE 5 – RØD/CREME/SKILPADDE: NON-AGOUTI OG AGOUTI
Klasse 2 Voksne katter
Hunn
Nr. 15 – SW’10 SC (N) Migotos Johanne JW, DSM DVM – NFO f 24
Nr. 1, BIV, NOM, Lena Bjørkanders hjertekatt ♥, BIS Total, Skogkattmester
Far NW SW’09’10 SC (N) Vanitys Dumle JW DSM DVM NFO d 09 24
Mor GIC (N) Grünerløkka’s Tamsin NFO ns 0922
Oppdr Eva Dahl Eide
Eier Eva Dahl Eide
GRUPPE 6 – RØD/CREME/SKILPADDE: NON-AGOUTI OG AGOUTI MED HVITT
Klasse 1 Voksne katter
Hann
Nr. 16 – GIC (N) Migoto’s Philip – NFO e 09
Nr. 1, NOM
Far SW*09’10’12 NW SC (N) Vanity’s Dumle JW DSM DVM NFO d 09 24
Mor GIC S*Zygot’s Maranji NFO f 02
Oppdr Eva Dahl Eide
Eier Anniken Kjelstrup
Klasse 2 Voksne katter
Hunn
Nr. 17 – SW’12 IC (N) Migoto’s Othelia, JW – NFO g 09 24
Nr. 3, Beste hake, Beste hale
Far NW SW’09’10 SC (N) Vanitys Dumle JW DSM DVM NFO d 09 24
Mor IC (N) Skaujenta’s Olaug Oline NFO 0 09 22
Oppdr Eva Dahl Eide
Eier Gyri Nygård og Eva Dahl Eide
Nr. 18 – IC (N) Migoto’s Olivia – NFO f 03 24
Nr. 2, Skogens Prinsesse
Far NW SW’09’10 SC (N) Vanitys Dumle JW DSM DVM NFO d 09 24
Mor IC (N) Skaujenta’s Olaug Oline NFO n 09 22
Oppdr Eva Dahl Eide
Eier Hilde Ukkelberg
Nr. 19 – GIC (N) Migoto’s Sara – NFO f 03 22
Nr. 1, BIV, NOM
Far SW*09’10’12 NW SC (N) Vanity’s Dumle JW DSM DVM NFO d 09 24
Mor GIC (N) Migoto’s Martine NFO n 09 22
Oppdr Eva Dahl Eide
Eier Eva Dahl Eide
Nr. 20 – S*Viento’s Tequila Rose JW – NFO f 09 22
Nr. 4
Far EC S* Utblicken’s Zimson NFO as 24
Mor S* Zimexis Elektra Rose NFO f 03 22
Oppdr Camilla Wester Johansson
Eier Gyri Nygård og Eva Dahl Eide
Klasse 3 Kastrerte katter
Hann
Nr. 21 – SW*09’10’12 NW SC (N) Vanity’s Dumle JW DSM DVM – NFO d 09 24
Nr. 1, NOM, BIS tot
Far EC S*Utblicken’s Zimson NFO as 24
Mor IC DK Rimturser’s Arizona NFO f 09
Oppdr Linn Eliesen
Eier Linn Eliesen og Eva Dahl Eide
Klasse 4 Kastrerte katter
Hunn
Nr. 22 – SC (N) Tingoskatten’s Vibekke – NFO g 03 23
1, NOM, Raymond Alessandro Saetres hjertekatt ♥, BIS
Far SC (N) Skaujenta’s Heike DSM DVM NFO a 09 23
Mor (N) Skaujenta’s Saga NFO g 09 23
Oppdr Brita Schjervheim
Eier Gry Frantzen Kvisla
Klasse 6 Kattunger 4 – 7 mndr
Hann
Nr. 23 – (N) Mariskogen’s Ginko – NFO d 03 23
1, BIV, NOM, BIS, BIS total, Beste tufser
Far CH DK*Europa’s Simon Emil JW NFO n 03 23
Mor (N) Haapet’s Idunn NFO f 09 23
Oppdr Maria Myrland
Eier Anne-Marie S. Tønsaker
Klasse 6 Kattunger 4 – 7 mndr
Hunn
Nr. 24 – IT* Norr Venn’s Witichia – NFO f 09 22
Nr. 1, NOM
Far IT* Norr Venn’s Vismund Cygnus NFO d 09 22
Mor F* d’ Hibernia Flower Power NFO n 22
Oppdr Sara Morani
Eier Eva Dahl Eide
GRUPPE 7 – SØLV: NON-AGOUTI OG AGOUTI
Klasse 3 Kastrerte katter
Hann
Nr. 25 – IP (N) Skaujenta’s Ætt – NFO ns 24
Nr. 1, BIV
Far DK*Tooncat’s Zion NFO es 23
Mor (N) Øyjorda’s Mamma Mia NFO ns 24
Oppdr Julie Aastorp
Eier Anne-Marie S. Tønsaker
GRUPPE 9 – HVIT
Klasse 2 Voksen
Hunn
Nr. 26 – (N) Migoto’s Tomine – NFO w
Nr. 1, BIV
Far S*Zygot’s Bianco D’angelo NFO w
Mor SW’10 SC (N) Migoto’s Johanne JW NFO f 24
Oppdr Eva Dahl Eide
Eier Eva Dahl Eide